Zaberajú relatívne málo miesta, takže ich môžeme namontovať v optimálnom mieste. Septiky s kapacitou 12 m3 sú jednou z najčastejšie vyberaných možností. Správne vybraná veľkosť nádrže si nevyžaduje časté vyprázdňovanie, vďaka čomu ušetríte pri objednávaní cisterien na kal. Betónové žumpy s objemom 12 m3 sa vyznačujú masívnou konštrukciou. Sú odolné proti mechanickému poškodeniu a presunutiu spôsobenému výtlakom podzemnej vody.

Pokiaľ hľadáte bezchybné riešenie pre nakladanie s odpadnými vodami zo svojho domu alebo firmy, máme pre Vás riešenie! Musíte vedieť, že betónové žumpy majú veľa výhod. To, že sú vyrobené z betónu, je zárukou ich trvácnosti a spoľahlivosti. Pokiaľ máte záujem o betónovú žumpu s objemom 12 m3, určite sa zoznámte s nasledujúcim textom!

Aké výhody Vám ponúka betónová žumpa 12 m3?

Je nepochybné, že betónová žumpa je skutočný veterán výdrže a trvácnosti. Vďaka použitiu vhodných materiálov je schopná slúžiť Vám dlhé roky, bez nutnosti častých výmen, čo býva nezvyklé nákladné. Musíte vedieť, že model betónovej žumpy 12 m3 je najväčší z dostupných v ponuke Kamal-Bet, preto je určený pre miesta, v ktorých je treba zaistiť významné množstvo odpadných vôd a tekutín. Betónová žumpa je pre ekosystém vďaka svojej solídnosti skutočný ochranný štít, ktorý blokuje únik škodlivých látok do podzemných vôd a pôdy, betón je nepriepustná bariéra, ktorá eliminuje riziko znečistenia prírodných nádrží vody. Betónová žumpa 12 m3 je aj pomoc pre riešenie kanalizácie, pretože tam, kde chýba prístup ku kanalizačným systémom, sú betónové žumpy nezastupiteľné. Môžu slúžiť ako dočasné alebo stále riešenie, umožňujúce hromadenie odpadných vôd pre ich neskoršiu likvidáciu.

Prečo sa vyplatí rozhodnúť sa pre betónové žumpy od Kamal-Bet?

Je zrejmé, že betónové žumpy s objemom 12 m3 sú skutočnou a solídnou podporou pri starostlivostí o životné prostredie, verejné zdravie a pohodlie užívateľov. Vďaka tomu, akú majú výdrž, trvácnosť a možnosť prispôsobiť objem, sú perfektným riešením pre mnohých majiteľov rodinných domov aj priemyselných závodov, ktoré nemajú prístup ku kanalizačnej sieti. Upozorňujeme Vás aj na možnosť voľby o niečo menších žúmp, ktoré sa výborne hodia pre stredné a menšie domácnosti. Opýtajte sa poradcu, ktorá betónová žumpa splní Vaše očakávania, možno Vám stačí aj objem žumpa 10 m3 alebo žumpa 8 m3!

betónová žumpa

Potrebujete pomoc?
Dajte mi telefónne číslo - budeme volat'!


    Poskytnutie údajov vo vyššie uvedenom formulári je úplne dobrovoľné, ale je nevyhnutné pre správne spracovanie Vašej žiadosti. Všetky Čítajte viac