Medzi výhody inštalácie patrí kompaktná veľkosť a efektivita – žumpa s kapacitou 5 m3 sa vyprázdňuje asi každé 2 týždne. Napriek malej veľkosti má toto riešenie masívnu konštrukciu, ktorá eliminuje riziko znečistenia životného prostredia. Nádrž je tiež odolná voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a má potrebné technické osvedčenia potvrdzujúce jej vysokú kvalitu.
Odvádzanie odpadových vôd je povinnosťou každého majiteľa rodinného domu. Alternatívou kanalizačnej prípojky je betónová žumpa. Hľadáte malú konštrukciu pre svoju chatu alebo rekreačný pozemok? Betónový septik s objemom 5 m3, ktorý ponúka spoločnosť Kamal-Bet, je vynikajúcou voľbou. Prečo? Pozrite si ju nižšie!

Čím sa vyznačujú betónové žumpy s objemom 5m3 spoločnosti Kamal-Bet?

Spoločnosť Kamal-Bet je v svojom odvetví uznávaný výrobca betónových žúmp s objemom 5 m³. Ponúkané konštrukcie sú trvalým riešením problému komunálneho odpadu v budovách, ktoré nemajú pripojenie na kanalizačnú sieť. Betónové žumpy s objemom 5 m³ sú predovšetkým zárukou trvanlivosti a tesnosti. Prvky sú vyrobené z vysokokvalitného betónu triedy B20 až B40, takže si môžete byť istí, že do zeme neuniknú žiadne nečistoty. Na rozdiel od svojich plastových náprotivkov betónová žumpa nebude vytláčaná spodnou vodou.

Okrem trvanlivosti a robustnej konštrukcie sú tieto septiky odolné voči meniacim sa poveternostným podmienkam a vonkajším vplyvom. Ich účinnosť, ekologické vlastnosti a prispôsobivosť z nich robia optimálne riešenie pre rôzne situácie.

Kompletná služba namontovania betónovej žumpy 5m3

V Kamal-Bet si ceníme pozitívne skúsenosti zákazníkov a záleží nám na ich spokojnosti. Preto kvalitné betónové septiky s objemom 5 m³ nielen ponúkame, ale aj dodávame na miesto po celom Slovensku. Znamená to, že bez ohľadu na to, kde bývate, môžete využívať osvedčený systém, ktorý vyrieši váš problém s komunálnym odpadom. Žumpa príde na miesto v podobe prefabrikovaných prvkov a naši špecialisti sa už postarajú o kompletnú montáž – pripravia pozemok a zmontujú konštrukciu.

Voľba betónovej žumpy s objemom 5 m3 je rozumná investícia s mnohými prednosťami. Vďaka svojmu pomerne malému objemu, odolnosti a bezpečnosti je ideálna pre mnohé situácie. Pri správnej údržbe a starostlivosti vydrží betónová žumpa s objemom 5 m3 dlhé roky a poskytne vám pokoj a pohodlie. Pozrite si celý sortiment betónových žúmp od spoločnosti Kamal-Bet a vyberte si to správne riešenie pre vašu domácnosť.

betónová žumpa

Potrebujete pomoc?
Dajte mi telefónne číslo - budeme volat'!


    Poskytnutie údajov vo vyššie uvedenom formulári je úplne dobrovoľné, ale je nevyhnutné pre správne spracovanie Vašej žiadosti. Všetky Čítajte viac