Aj keď je žumpa s kapacitou 9 m3 malá, vďaka svojej veľkej hmotnosti a pevnej konštrukcii sa vyznačuje tesnosťou a pevnosťou. Dobre drží v zemi, takže sa nemusíte báť, že ju vytlačí podzemná voda. Nádrž je priestranná, čo umožňuje minimalizovať nepríjemnosti spojené s čistením inštalácie a objednávaním cisterien na kal. Relatívne nízke náklady na inštaláciu sú tiež obrovskou výhodou tejto žumpy.

Vedeli ste, že betónová žumpa s objemom 9 m3 je perfektné riešenie pre rodinné domy aj pre priemyselné závody, kde sa vyžaduje príslušné miesto na skladovanie nečistôt? Jedná z najväčších predností betónových žúmp je ich spoľahlivosť a výdrž. Pre ich voľbu hovorí vďaka ich solídnej konštrukcií mnoho predností, ktoré popisujeme na nasledujúcich riadkoch.

Spoznajte betónové žumpy 9 m3

Musíte vedieť, že jedná z kľúčových predností betónových žúmp s objemom 9 m3 je ich trvanlivosť a výdrž. Pre betónovú konštrukciu je typická mimoriadna solídnosť, vďaka ktorej účinne ochraňuje pôdu a podzemnú vodu pred únikom nečistôt. Nákup takéhoto riešenia je nepochybne dobrá investícia na dlhé roky a môže vrátiť vďaka úsporám na budúcich prehliadkach a údržbe. Je treba pripomenúť, že betónová žumpa je aj ekologická voľba. Jej odolnosť na škodlivé pôsobenie chemických látok spôsobuje, že je dokonalým riešením na skladovanie odpadných vôd a znečistených tekutín, a pri tom chráni ekosystém okolo miesta skladovania.

Betónové žumpy 9 m3 od Kamal-Bet

Naša firma Kamal-Bet je odborník zameraný špeciálne na výrobu betónových žúmp, vďaka čomu môžeme plne uspokojiť očakávania našich zákazníkov. Veľký výber objemov betónových žúmp spôsobuje, že tu určite každý nájde perfektné riešenie pre svoj dom alebo firmu. Podotýkame, že betónová žumpa s objemom 9 m3 má aj väčšiu variantu, ktorá je určená na skladovanie významne väčšieho množstva tekutín – je to  žumpa 12 m3. Máme aj riešenie pre prípad pomalšieho hromadenia odpadných vôd, akým je betónová žumpa 5 m3! Pokiaľ sa nemôžete rozhodnúť, alebo neviete, aký objem by bol vhodný pre Vaše potreby, kontaktujte nášho experta! Zvoľte kvalitu a trvanlivosť z Kamal-Bet.

betónová žumpa

Potrebujete pomoc?
Dajte mi telefónne číslo - budeme volat'!


    Poskytnutie údajov vo vyššie uvedenom formulári je úplne dobrovoľné, ale je nevyhnutné pre správne spracovanie Vašej žiadosti. Všetky Čítajte viac