Žumpy, ktoré predávame v Košiciach, majú technické osvedčenia potvrdzujúce ich kvalitu a bezpečnosť použitia. Spĺňajú normy EÚ pre uvedenie na trh v členských krajinách. Na ich výrobu boli použité trvanlivé materiály odolné voči kolísaniu teploty, vlhkosti a podzemnej vode. Naše produkty sú k dispozícii v jednokomorovej alebo viackomorovej verzii. Majú rôzne kapacity, ktoré je potrebné prispôsobiť potrebám investora.

betónová žumpa

Bývate blízko Košíc, druhého najväčšieho mesta na Slovensku? Je to práve v centre východného regiónu tejto krajiny, kde plánujete realizovať inštaláciu vodných a kanalizačných systémov? Betónové žumpy Košice sú odpoveďou na vaše potreby bez ohľadu na to, či si chcete kúpiť betónovú žumpu na súkromný pozemok vedľa vášho domu alebo v blízkosti verejnej budovy. Komplexné služby, ktoré ponúkame, sa osvedčia v každej z týchto situácii – kontaktujte nás a presvedčte sa sami naživo.

Betónové žumpy Košice – charakteristika výrobku

Betónové žumpy sú dobre tesniace, bezodtokové nádrže, ktoré sú umiestnené vo vopred vykopaných dierach v zemi a potom opatrne prikryté zeminou, čím je zaistená stabilita celej konštrukcie. Betón použitý na ich výrobu je trvanlivý a pevný materiál, odolný voči poškodeniu a vonkajším faktorom. Tieto typy odliatkov bez problémov odolávajú vlhkosti a teplotným výkyvom typickým pre konkrétne ročné obdobia. Sú alternatívou pre plastové nádrže.

Betónové žumpy Košice sú osvedčeným spôsobom bezpečného nakladania s odpadom v bezprostrednej blízkosti tohto mesta. Hlavnou úlohou betónových žúmp je skladovanie odpadových vôd na určité časové obdobie. Po uplynutí určitého času sa žumpa vyprázdňuje a odpad sa zlikviduje. Je zaujímavé, že betónové konštrukcie je možné použiť aj na iné účely. Osvedčia sa ako záhradné pivnice, nádrže na dažďovú vodu a dokonca aj ako dielne na náradie.

Betónové žumpy – recept na úspešnú investíciu

Naša firma sa už niekoľko rokov špecializuje na výrobu vysokokvalitných jednokomorových, dvojkomorových a viackomorových nádrží na skladovanie odpadu. Služby, ktoré ponúkame, zahŕňajú tiež bezpečnú prepravu, ako aj profesionálnu a rýchlu montáž vybranej konštrukcie. S ohľadom na spokojnosť našich zákazníkov sa snažíme celý proces čo najviac zjednodušiť a maximalizovať tak úroveň ich spokojnosti. Zvolený prefabrikát môže byť na vybranom mieste najneskôr do piatich dní od zadania objednávky. Betónové žumpy Košice sú riešením na betónovú žumpu, ktorá vám bude bez problémov slúžiť dlhé roky.

Betónové žumpy Košice – pozrite si našu ponuku

Betónové žumpy Košice je najlepšia voľba, akú môžete urobiť. Naše výrobky majú všetky potrebné certifikáty a schválenia potvrdzujúce ich vysokú kvalitu, spoľahlivosť a skutočnosť, že sú schválené na bezpečné používanie. To, čo nás odlišuje od konkurencie, je atraktívna cena, päťročná záruka, presnosť a komplexný prístup ku každej objednávke. Potvrdzujú to spokojní zákazníci, ktorí odporúčajú našu spoločnosť iným. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku.

Potrebujete pomoc?
Dajte mi telefónne číslo - budeme volat'!


    Poskytnutie údajov vo vyššie uvedenom formulári je úplne dobrovoľné, ale je nevyhnutné pre správne spracovanie Vašej žiadosti. Všetky Čítajte viac