Výrobky dostupné v našej ponuke sa vyznačujú solídnym spracovaním. Sú vhodné na prevádzku kedykoľvek počas roku, a to aj v zime. Sú odolné a ekologické. Ich konštrukcia sa skladá z betónových stien s hrúbkou 10 cm, rebrovaných železných prútov a asfaltových hmôt. Žumpy, ktoré ponúkame a montujeme v Prešove a okolí, sa vyznačujú modulárnou stavbou. Môžu byť kedykoľvek rozšírené o ďalšie prvky. Na nádrže a montáž sa poskytuje 5-ročná záruka.

betónová žumpa

Plánujete začať novú investíciu v Prešove alebo v jeho blízkom okolí? Žijete v oblasti severovýchodného Slovenska a hľadáte skúsenú spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a montážou betónových konštrukcií? Kontaktujte nás čo najskôr a my vám pripravíme riešenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať. Jedna vec je istá – ak hľadáte vysokokvalitnú viacúčelovú betónovú nádrž, lepšie miesto ste nemohli nájsť. Betónové žumpy Prešov sú osvedčeným a zákazníkmi odporúčaným riešením, ktoré by ste mali tiež vyskúšať.

Betónové žumpy – čo to je a aké je ich použitie?

Betónové žumpy sú základným prvkom kanalizačného systému inštalovaného v súkromných priestoroch a na verejných miestach. Tento termín označuje nádrže, ktoré sú zakopané v zemi tak, aby bola zabezpečená stabilita celej konštrukcie. Takéto betónové odliatky môžu mať rôzne účely – niektorí ľudia ich používajú ako nádrže na dažďovú vodu alebo hnojovku, záhradné pivnice, priestory na skladovanie náradia alebo revízne jamy. Ich hlavnou úlohou je však zber a skladovanie tekutých odpadových. Vzhľadom na obmedzený objem žúmp je potrebné ich pravidelne vyprázdňovať – frekvencia závisí od objemu vybranej žumpy a od počtu používateľov. Hlavnou výhodou betónových prefabrikátov je trvanlivosť a odolnosť voči vlhkosti, nízkym a vysokým teplotám.

Betónové žumpy Prešov – prečo sa to platí?

Betónové žumpy Prešov je ponuka, ktorá stojí za to, v porovnaní s konkurenciou je naozaj atraktívna. Jednou z našich silných stránok je schopnosť prispôsobiť sa individuálnym potrebám našich klientov. Všetko vďaka tomu, že ponúkame hotové konštrukcie rôznych rozmerov; K dispozícii sú aj jednokomorové, dvojkomorové a viackomorové žumpy. V tejto súvislosti si každý záujemca o kúpu našich produktov môže vybrať riešenie, ktoré bude zodpovedať jeho požiadavkám a bude prispôsobené počtu používateľov konkrétnej nádrže. Pretože náš personál pozostáva zo skupiny skúsených a kvalifikovaných odborníkov, poskytujeme profesionálne a kvalitné služby. Okrem toho používame solídne zariadenia, ktoré sa osvedčia aj v tých najnáročnejších podmienkach. Záleží nám na spokojnosti zákazníkov, preto sa snažíme zjednodušiť nákupný proces, ako aj všetky formality súvisiace s určovaním podrobností o doprave a montáži.

Betónové žumpy Prešov – pozrite si našu ponuku

Je zrejmé, že betónové žumpy Prešov, ktoré ponúkame, sú tesniace, efektívne a trvanlivé konštrukcie, ktoré ponúkajú mnohé výhody, ktoré sú viditeľné na mnohých úrovniach. Ich veľká hmotnosť si vyžaduje použitie vhodného zariadenia na prepravu a inštaláciu. Kvôli svojej hmotnosti stabilne sedia v pripravenej jame. Srdečne vás pozývame na využitie našich služieb.

Potrebujete pomoc?
Dajte mi telefónne číslo - budeme volat'!


    Poskytnutie údajov vo vyššie uvedenom formulári je úplne dobrovoľné, ale je nevyhnutné pre správne spracovanie Vašej žiadosti. Všetky Čítajte viac