KAMAL-BET

Naša spoločnosť „KAMAL-BET” má mnohoročné skúsenosti ako výrobca betónových žúmp. Môžeme sa pochváliť veľmi rozsiahlym tímom, ktorý tvoria kvalifikovaní odborníci. Našou výhodou je nielen pokročilé technické vybavenie, ale aj prístup k Zákazníkovi – poskytujeme rýchly kontakt a milú obsluhu, vďaka čomu je spolupráca s nami ľahká a príjemná. Okrem toho ponúkame najlepšie zorganizovanú dopravu v krajine – každú dostavu detailne plánujeme, pričom súčasne obsluhujeme desiatky nádrží a môžeme tak spájať objednávky a ponúkať našim Zákazníkom oveľa nižšie ceny než konkurencia.

Betónové žumpy

V ponuke našej firmy sú betónové žumpy, ktoré sú veľmi odolným riešením problému s domovým odpadom v budovách, ktoré nie sú pripojené ku kanalizácii. Ponúkame nádrže rôznych veľkostí, vyrobené z najvyššej kvality materiálu, ktorý sa vyznačuje odolnosťou a tesnosťou.

Nádrže na dažďovú vodu

Vyrábame nádrže na dažďovú vodu, ktoré umožňujú zber odpadovej vody pre jej neskoršie využitie v domácnosti, alebo v záhrade. Sú to betónové konštrukcie s dlhou životnosťou a tesnosťou, sú dostupné v rôznych veľkostiach, vďaka čomu môžeme ponúknuť Zákazníkom riešenia podľa ich potrieb.

Vyrábame hrubé, 10 cm steny, vďaka čomu dosahujeme kvalitnejšie nádrže. Nevyrábame ich užšie, aby sme ušetrili materiál. Zaručujeme profesionálne a rýchle vykonanie a dodávku betónových nádrží a veľkých panelov. Technológia vyvinutá našou firmou umožňuje ľahko prispôsobiť veľkosť nádrže, alebo panela k potrebám investora. Dopravným vybavením firmy sú špecializované vozidlá, t. j. nákladné autá, žeriavy, miešačky betónu.

Ponúkame doručenie po celom Slovensku, bezplatnú montáž a 5 ročnú záruku!

POZOR – AKO JEDINÝ NA SLOVENSKU MÁME CERTIFIKÁT EÚ!

Označenie CE umiestnené na výrobku, na ktoré má naša firma povolenie, je vyhlásenie výrobcu, že daný výrobok spĺňa požiadavky smerníc Európskej únie. Tieto smernice sa vzťahujú na bezpečnostné otázky spojené s použitím, ochranou zdravia a životného prostredia.

Betónové žumpy, sériovo vyrábané a ponúkané na predaj, môžu byť v súlade so zákonom o stavebných výrobkoch (zákon č. 133/2013 Z. z.) legálne umiestnené na trh a používané na vykonanie stavebných prác za predpokladu, že výrobca má Certifikát EÚ, slovenskú normu, alebo technické osvedčenie.

Naša spoločnosť má Certifikát EÚ, dokument vyšší ako slovenská norma a technické osvedčenie, pretože oprávňuje na predaj stavebných materiálov typu ”betónové nádrže” (žumpy) na území Slovenska a v krajinách Európskej únie.

Kupujte nádrže s európskym certifikátom a vyhnete sa problémom s preberaním budovy, alebo s jej ďalším predajom!

Potrebujete pomoc?
Dajte mi telefónne číslo - budeme volat'!


  Poskytnutie údajov vo vyššie uvedenom formulári je úplne dobrovoľné, ale je nevyhnutné pre správne spracovanie Vašej žiadosti. Všetky Čítajte viac

  Vysokú kvalitu výrobku dosahujeme vďaka:

  • vykonávaniu hrubých 10 centimetrových stien
  • použitiu vysoko kvalitného betónu triedy min. B20 do B40, ktorý nám doručuje popredný výrobca v Európe HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE
  • vykonaniu perfektnej výstuže vrúbkovanými prútmi ø 8 do ø 12 typu ST 500-b
  • zabezpečeniu vonkajšou hydroizoláciou (asfaltovými hmotami) od výrobcov ako IZOPLAST a ADW.

  Veľkými výhodami našich konštrukčných riešení sú:

  • spoľahlivosť,
  • použitie prvkov najvyššej kvality,
  • konštrukčná presnosť,
  • možnosť zväčšenia existujúcich objektov pridaním ďalších modulov (Viackomorova žumpa),
  • možnosť vykonania vrchnej dosky podľa potreby zákazníka – ľahká, alebo ťažká,
  • výstavba objektov s prefabrikovaných prvkov vysokej kvality,
  • vykonanie objektov umiestnených priamo na rodinnom pozemku, ktoré sú čiastočne, alebo úplne zapustené,
  • izolácie a zatesnenie výrobkov prostredníctvom stavebnej chémie od renomovaných výrobcov.

  Naše slovenské betónové žumpy majú ATEST, technickú dokumentáciu (konštrukčný a odolný projekt) a vyhlásenie o zhode.