Použitie Betónových Žúmp

Betón je veľmi dobrý stavebný materiál. Určite sa bude hodiť všade tam, kde je dôležitá dlhodobá životnosť a odolnosť voči vonkajším podmienkam. Pokiaľ ide o výrobu betónových nádrží pre žumpy, budú veľmi dôležité dva parametre, a to stupeň vodotesnosti, trieda výstužnej konštrukcie. Betónové žumpy sú veľmi obľúbené pre svoju odolnosť voči opotrebovaniu a tesnosť.

Betónové nádrže ako trvalé žumpy

Betónové nádrže sa vyznačujú predovšetkým pevnou konštrukciou. Sú vyrobené z materiálov vyznačujúcich sa vynikajúcou kvalitou. Betónové nádrže, ktoré Vám dodávame, majú rôzne použitia, okrem toho, že sú ideálne ako odolné žumpy. Betónové nádrže pre žumpy sa napríklad používajú v požiarnej ochrane výrobných alebo verejných objektov. Je to spôsobené širokým rozsahom kapacít.

Betónová nádrž na dažďovú vodu je veľmi funkčným riešením. Skvele sa bude hodiť do domácnosti, ale aj na rekreačný pozemok. Stojí za to vedieť, že zberom dažďovej vody môžete veľa ušetriť. Okrem toho máte aj možnosť oveľa efektívnejšie sa postarať o kvety a poľnohospodárske plodiny. Veľmi zaujímavou vecou je, že sa dažďová voda často môže pochváliť lepšími parametrami ako voda tečúca v kohútikoch. Je totiž bez chemických prísad. Betónové nádrže sa osvedčia aj v domácich a profesionálnych dielňach. Môžu sa použiť aj ako sklady hnojovice alebo hnoja.

Aké sú výhody betónových žúmp?

Betónové žumpy sú tesné. Sú vyrobené z najodolnejších tried betónu. Preto sa vyznačujú vysokou odolnosťou. Betónové žumpy sú takisto veľmi odolné voči nepriaznivým podmienkam. Vykazujú napríklad veľmi vysokú odolnosť voči procesom bočnej kompresie. Tieto žumpy sú nielen najspoľahlivejšie, ale majú pre zákazníka aj veľmi atraktívnu cenu.

Dvojkomorová prepadová žumpa a jednokomorová bezodtoková žumpa

V miestach, kde nie je možné napojiť rodinný dom alebo stavbu na hromadnú kanalizáciu, bude najlepším riešením dvojkomorová prepadová žumpa alebo jednokomorová bezodtoková žumpa. Za takéto žumpy nemusíte míňať veľa peňazí a je to aj relatívne veľmi komfortné riešenie.

Potrebujete pomoc?
Dajte mi telefónne číslo - budeme volat'!


    Poskytnutie údajov vo vyššie uvedenom formulári je úplne dobrovoľné, ale je nevyhnutné pre správne spracovanie Vašej žiadosti. Všetky Čítajte viac